BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
GÜNCEL

İzmir Metrosu'nda mest eden görüntü! Atatürk'ün sözlerini bağıra bağıra söyledi

İzmir Metrosu'nda kaydedilen görüntüde, küçük bir kızın Atatürk'ün sözlerini söylediği görülüyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler izleyenleri adeta mest etti.

Atatürk aşkıyla dolan ufaklık İzmir'de bindiği metroda izleyenleri mest etti. Atatürk'ün sözlerini ezberleyen ufaklığın bağıra bağıra o sözleri söylediği muhteşem anlar sosyal medyayı salladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum