Çalışan kadınlardan Emine Erdoğan'a mektup yağmuru

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan Hak-İş tarafından düzenlenen "Sendikal Bakış Açısıyla Kadın Çalışanlar İçin Sorun Çözme Yöntemleri Projesi Kapanış Toplantısı"na katıldı. Toplantıda kadınlar mektup yağdırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Hak-İş tarafından ATO Congresium'da düzenlenen "Sendikal Bakış Açısıyla Kadın Çalışanlar İçin Sorun Çözme Yöntemleri Projesi Kapanış Toplantısı"na katıldı. Emine Erdoğan konuşmasının ardından salondaki kadınlarla selamlaşırken kendisine kadınlardan adeta mektup yağdı. Emine Erdoğan mektupları tek tek kendisi aldı.

Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve Hak İş Başkanı Mahmut Arslan tarafından kapıda karşılandı. Emine Erdoğan girişte kadınları selamladıktan sonra bir konuşma yaptı.

Toplantıya katılan Hak İş Konfederasyonu Kadın Komite Başkanı Fatma Yavuz yaptığı konuşmada Emine Erdoğan'a vereceği mektubu katılımcılara gösterdi.

Fatma Yavuz yaptığı konuşmanın ardından Emine Erdoğan'a mektubu teslim etti.