Buse Varol, Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u takibe alınca ortalık karıştı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan'ın eşi Buse Varol, sosyal medya hesabından Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u takibe alınca ortalık karıştı.

Alişan ve Buse Varol kısa süre içerisinde ilk çocuklarını kucaklarına alacak olmanın heyecanını yaşıyorlar. Ünlü türkücü Alişan'ın eşi Buse Varol, sosyal medya hesabından Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol'u takibe alınca ortalık karıştı.

 Aylar öncesinden doğacak çocukları için hazırlıklara başyalan çift her yaptıklarıyla gündem olurken Buse Varol'dan kafaları karıştıran bir hareket geldi. Varol eşi Alişan'ın eski Nişanlısı Eda Erol'u sosyal medya hesabından takibe aldı.

''HESABIMI KURTARDIM''

  Takipçilerini bu durumu fark etmesi üzerine olay olan bu duruma Buse Varol'dan açıklama geldi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Buse Varol, "Sabahtan beri birileri hesabımla uğraşıyor, benim adıma bir takım şeyler yapıyormuş. Hesabımı kurtardım" ifadelerini kullandı.

BUSE VAROL KİMDİR?

Buse Varol, 1990 yılında Manisa’da doğdu. Üniversiteyi Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümünden mezun oldu. 2 yıl kadar özel bir eğitim kurumu olan Dershanede stajyer öğretmenlik yapmıştır. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun Liseye giden bir erkek kardeşi vardır. 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldıktan sonra ün kazanan güzel oyuncu uzun süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk alanına geçmiştir.