BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96

Bircan Bali canlı yayında Gülben Ergen bombalarını bir bir patlattı!

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programınını sunuculardan Bircan Bali'nin canlı yayında Gülben Ergen ile ilgili " Gülben Ergen zamanında öttürmüş buraları. Mink mafyacıklar, tehditler..." açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Müge Anlı'nın programında çözülen Asım Bayram cinayeti yeni bir olayıda güdeme bomba gibi düşürdü. Müge Anlı canlı yayında Asım Bayram'ın cinayet zanlısı Murat Güneş'in daha önce işlediği cinayetin azmettiricisinin çok ünlü biri olduğunu ifade verirken itiraf etmişti.Bu itiraftan sonra herkes kim bu ünlü derken Gülben Ergen'in ismi Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz Programının sunucusu Bircan Bali de bu gün Gülben Ergen ile ilgili yeni bilgileri arak arakaya canlı yayında açıkladı.


Gündeme gelen iddialara göre 1988 yılında Gülben Ergen'in ağabeyi Rıfat Ergen karıştığı bir kavgada öldürülmüştü. 1991 yılında tutuklanarak ceza evine gönderilen Rıfat Ergen'in katili Gürinan Bayramoğlu af ile serbest bırakılmış ve 2005 yılında Gülben Ergen'in ağabeyini öldüren Gürinan Bayramoğlu işlettiği diskoteğin önünde 3 kişi ile kavgaya girince öldürülmüştü. O zaman Gürinan Bayramoğlu ağabeyi Gürcan Bayramoğlu'nu öldürten ve azmettiren Gülben Ergen olduğunu söylemiş. Şimdi ise bu olay Müge Anlı'nın programında yeniden gündeme gelmesiyle Gülben Ergen ismi yeniden Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü.

Bütün bu olaylar ardından Gülben Ergen sosyal medya hesabından "Romayı'da ben yakmış olabilir miyim?" şeklinde yanıt vermiş başka açıklama yapmamıştı. Herkes Gülben Ergen'den bir resmi açıklama beklerken bu gün canlı yayınca Bircan Bali şok bilgiler verdi.

Bircan Bali " Gülben Ergen düşündüğümüz Gülben Ergen değil. Yani şöyle Gülben Ergen geçmişte bir takım fevri hareketlerde bulunmuş. Gülben Ergen zamanında öttürmüş yani buraları. Mink mafyacıklar, tehditler falan zamanında yaptığını çok söylüyorlar.