BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç
![BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç](https://img.internethaber.com/rcman/Cw720h450q95gc/files/2016/11/11/1730527/1730527.jpg)
"BİM'e girerken neden iki kapıdan geçiliyor" sorusunu sizler için araştırdık...
![BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç](https://i.internethaber.com/files/2016/11/11/1730527/1730527_0_1478887063sO0Qj.jpg)
Sosyal medyada bu sorunun cevabını alabilmek için onlarca başlık açılmış ve çoğunda da farklı cevaplar verilmiş.
![BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç](https://i.internethaber.com/files/2016/11/11/1730527/1730527_1_1478887063cRwRX.jpg)
En çok şu yorum ilgi görmüş, cevabını kendi çürütmüş Arkadaşlar hem bunu merak ettim hem de başımdan geçen ilginç olayı anlatayım dedim
![BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç](https://i.internethaber.com/files/2016/11/11/1730527/1730527_2_1478887063yEggx.jpg)
Ben bu ilk bimi erzurum' da gördüm. Kaç sene oldu hatırlamıyorum. Erzurumun ne kadar soğuk oldugunu anlatmaya gerek yok. Birçok eski evde çift pencere çift balkon kapısı vardır. O zamanlar pimapen tarzı pek yaygın değil.
![BİM marketlerinde neden iki kapı var? Nedeni çok ilginç](https://i.internethaber.com/files/2016/11/11/1730527/1730527_3_1478887063wVqG6.jpg)
Bim'i de bu yüzden soğuk diye çift kapılı zannettim ama mersin'e döndüğümde ne göreyim burda da çift kapı ''girmeden önce 2 defa düşün diye'' ''Girerken 2 Çıkarken 1 düşünün'' ''içerdeki hava ile dışardaki karışmasın diye''