BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
HABER /  GÜNCEL

Berzan Akkuş nerede bulundu mu eniştesi Ali Rıza Eraslan İran'da yakalandı

Geçtiğimiz Mart ayında kaybolan Berzan Akkuş'la ilgili bugün Müge Anlı İle Tatlı Sert programında yüreklere su serpen bir haber verildi. Berzan'ı kaçırmakla suçlanan enişte Ali Rıza Eraslan'ın İran'da INTERPOL tarafından yakalandığı duyuruldu. Peki Berzan Akkuş bulundu mu?

Abone ol

22 Mart 2018'den beri kayıp olan ve teyzesinin kocası Ali Rıza Eraslan tarafından kaçırıldığı öne sürülen Berzan Akkuş ile ilgili bugün yüreklere su serpen bir gelişme yaşandı. ATV'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Ali Rıza Eraslan'ın İran'da yakalandığı ve Türkiye'ye iade duyuruldu.

Ali Rıza Erslan'ın, INTERPOL tarafından yakalanarak Türkiye'ye getirildiğini belirten Müge Anlı, şunları söyledi;

"Mart ayından bu yana bir anneyi, bir aileyi kahretti. İran'a kaçtı ve orada kalacağını sandı. Ama işte yakalandığı andaki fotoğrafı görüyorsunuz. Sorgulamanın ardından bize Berzan'ın yerini öyle ya da böyle söyleyecek."

'SU TESTİSİ SU YOLUNDA': Müge Anlı da bu sözlerin ardından; "Türk polisine güvenin. Tek nedenleri Berzan'ın akıbetini öğrenmekti. Çıkmayan candan umut kesilmez. Bu kadar yaptıklarının cezasını da en ağır şekilde çekecek. Zaten Allah'tan cezalı doğmuş." dedi. Sinirli ve öfkeli olduğunu da belirten Anlı; "Bir insan sinirini nasıl 14 yaşındaki çocuktan nasıl çıkarırsın ya? 2 yaşındaki de aynı 18 yaşındaki de. Bizi çağırsa biz de giderdik. Enişte sonuçta. Bu lafı da sevmem ama su testisi su yolunda." ifadelerini kullandı.

BERZAN AKKUŞ NEREDE?: 14 yaşındaki Berzan Akkuş'un İran'da mı yoksa Türkiye'de mi olduğu henüz belli değil. Berzan için yakın zamanda gelişmelerin ortaya çıkacağı bekleniyor.

Müge Anlı canlı yayında duyurdu! Ali Rıza Eraslan'ı INTERPOL yakaladıMüge Anlı canlı yayında duyurdu! Ali Rıza Eraslan'ı INTERPOL yakaladıMüge Anlı canlı yayında duyurdu! Ali Rıza Eraslan'ı INTERPOL yakaladıMüge Anlı canlı yayında duyurdu! Ali Rıza Eraslan'ı INTERPOL yakaladıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN