BIST 9.645
DOLAR 32,58
EURO 34,81
ALTIN 2.412,41
GÜNCEL

Bere çalarken kameralara yakalandı!

İstanbul Küçükçekmece’de dükkan önünde satış için sergilenen reyondan bere çalan şahıs güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İstanbul Küçükçekmece’de dükkan önünde satış için sergilenen reyondan bere çalan şahıs güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, Küçükçemece’de bir iç giyim mağazasında meydana geldi. Dükkan sahibinin soğukların etkili olması nedeniyle dışarı çıkarak tezgah üstünde sattığı berelerin yanına yaklaşan bir kişi önce çevreyi kontrol etti. Daha sonra tek hamlede bereyi çalarak montunun içerisine saklayan şahıs olay sonrası kayıplara karıştı. Dükkan çalışanları olayı fark ederek şahsın arkasından koştuysa da yakalayamadı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle