BIST 10.895
DOLAR 32,20
EURO 34,97
ALTIN 2.506,96
MEDYA

Survivor 2018'de Turabi adayı inletti 'Yerler titredi'

Survivor 2018'in son bölümünde, All Star takımına Turabi Çamkıran gece horlamasıyla takım arkadaşlarını uyandırdı. Hilmi Cem ve Murat Ceylan, sabah uyandıklarında Turabi'ye horlaması konusunda takıldılar.

Survivor 2018'in son bölümünde, All Star takımına Turabi Çamkıran gece horlamasıyla takım arkadaşlarını uyandırdı. İyi ada oyununu kazandıktan sonra yataklı kulübelerden yatan All Star takımı, bu konfora rağmen Turabi'nin horlamasıyla iyi bir gece geçiremedi. Hilmi Cem ve Murat Ceylan, sabah uyandıklarında Turabi'ye 'Yerler titredi' diyerek takıldılar. İşte o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle