Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi!

Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi!

Şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren pop müziğinin başarılı isimlerinden Ece Seçkin müjdeli haberi verdi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ece Seçkin, sözlüsü Çağrı Terlemez ile nişanlacakları günün tarihini verdi.

Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi! - Sayfa 1

Dillere peleseng olan şarkılarıyla adını sıkça duyduğumuz pop müziğinin başarılı ismi Ece Seçkin, sözlüsü Çağrı Terlemez ile önceki akşam Bengü’nün düğününe sözlüsü katıldı. Basın mensubu arkadaşların soruları cevaplayan çift; 15 Eylül tarihinde aile arasında düzenlenecek bir törenle nişan yapacaklarının müjdesini verdi.

Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi! - Sayfa 2

Bir yandan da sürpriz bir proje hazırlığı içinde olan Ece Seçkin, yakın zamanda kendisini çok heyecanlandıran dünyaca ünlü bir star ile düet projesi olduğunu ve ismini açıklayacağı günü sabırsızlıkla beklediğini dile getirerek sevenlerine müjde üstüne müjde verdi.

Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi! - Sayfa 3

Bir süredir pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile aşk yaşayan ünlü popçu Ece Seçkin, hayatının en büyük sürprizlerinden birini yaşamıştı. Tatil için sevgilisiyle birlikte Güney Afrika'ya giden Seçkin, Çağrı Terlemez'in kendisine bir kabilenin dans gösterisinin ortasında yaptığı evlilik teklifiyle adeta havalara uçtu.

Bengü'den sonra bir müjdeli haber de Ece Seçkin'den geldi! - Sayfa 4

Ece Seçkin duygularını, "Sanıyorum bu dünyanın en çılgın evlenme tekliflerinden biriydi. Ayaklarımın yerle temasını altüst etti. Sonsuzluğa gitmesini hayal ettiğim tereddütsüz bir 'evet' çıktı ağzımdan. Yaşadığım bu sürpriz bir rüya gibiydi. Bir an bile düşünmeden 'evet' dedim" sözleriyle anlatmıştı.