BIST 1.542
DOLAR 7,54
EURO 8,98
ALTIN 413,87

Bebeğinin yüzünde kırmızı benekler gördü kameradaki görüntüleri izleyince...

VİETNAM'da çalışan bir anne baba bebeklerini 51 yaşındaki Nguyen Thi Han ismindeki bakıcıya emanet etti. Daha sonra bebeklerinin yüzünde beliren kırmızı lekelerden şüphelenen anne Ngoc Phuong, bakıcının uyguladığı şiddeti gün yüzüne çıkardı.

Günümüzde anneler ve babalar yoğun çalışma tempolarından ötürü bebekler ile çok ilgilenmiyorlar. Çocuklarını akşamdan akşama birde tatillerine görebiliyorlar. Anne baba olanlar için oldukça zor bir durum. Bu yüzden bebeklerini bakıcılarına emanet etmek zorunda kalıyorlar. Şunu düşünün; bir akşam eve geldiğiniz ve dokunmaya kıyamadığınız bebeğinizin yüzünde garip kızarıklıklar gördünüz. İlk işiniz doktora koşmak olurdu değil mi? Bu hikaye ders olacak nitelikte.

Vietnam’daki bir anne ve baba, çalışmak zorunda olduklarından yeni doğan bebekleri için bir bakıcıyla anlaştılar. Bebeklerinin suratında kırmızı benekler görünce bir şeylerden şüphelenmeye başladılar. 51 yaşındaki Nguyen Thi Han ismindeki bakıcı aile için 2 aydır çalışıyordu.

Aile eve gizli kamera yerleştirdi ve şüphelerini gidermeye çalıştı. Gizli kamera görüntülerini izlediklerinde bakıcının bebeğin suratına ve vücuduna vurduğunu gördüler. Anne Ngoc Phuong görüntüleri izler izlemez polise haber verdi ve bakıcı tutuklandı. The Epoch Times’tan aktarılanlara göre anne videoyu aynı zamanda internette paylaşmış.

Le Duc Tung ismindeki polis, Nguyen Thi Han ne kadar süredir çocuğa şiddet uyguladığını öğrenmek için sorgulamanın devam ettiğini söyledi. World Vision Vietnam’dan aktarılanlara göre Vietnam’da her sene 4 bin çocuk istismara uğruyormuş.