DÜNYA

Basketbol salonunda korkunç olay

Tayvan'da bulunan bir basketbol salonunda kendi aralarında oynayan gençlerden biri potaya smaç atınca feci sonu yaşadı. Bir anda devrilen potanın altında kalan genç olay yerinde bilincini kaybetti. Yaşanan bu dehşet anları salonda bulunan güvenlik kamerasına kaydedildi.

Tayvan'da bir basketbol salonunda kendi aralarında oynayan gençlerden biri beklenmedik bir olayla karşılaştı. Sporcu genç potaya smaç atmak için asılınca, pota bir anda üzerine devrildi. Devrilen pota tam göğsüne isabet eden genç olay yerinde ciddi şekilde bilincini kaybetti ve titremeye başladı.

Korkunç kaza sonrasında gencin durumu hakkında bilgi verilmezken sağlam şekilde yerleştirilmeyen basketbol potasının yol açtığı kaza, tedbir alınmadığını gözler önüne serdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar