BIST 1.084
DOLAR 7,36
EURO 8,71
ALTIN 460,11
GÜNCEL

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun yoğun gündemi uçakta da devam ediyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Japonya ve Brunei’deki yoğun temaslarını ardından çalışmalarını uçakta da sürdürüyor.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Japonya ve Brunei’deki temaslarının ardından Laos’a giderken orada yapacağı görüşmelerle ilgili çalışmalarına uçakta da devam ediyor. Ülkesi ve milleti için dur durak bilmeden, dünyadaki ülkelerle ilişkilerimizi proaktif bir şekilde geliştirmek için çabalayan Bakan Çavuşoğlu, Türkiye’nin girişimci ve insani dış politika anlayışı ekseninde çalışmalarını sürdürüyor. 

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar