HABER /  GÜNCEL

Başkan Özkan'dan Bakan Albayrak'a dosya

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, İstanbul’da düzenlenen 'enerji verimliliği ulusal eylem planı' konulu konferansa katılarak, Simav’da uygulanmak üzere hazırlanan “Jeotermal enerji kaynaklı proje dosyasını, Bakan Berat Albayrak’a sundu.

Abone ol

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, katıldığı 'enerji Verimliliği ulusal eylem planı' konulu konferans da, enerji verimliliği, enerji maliyetlerinin ekonomiye olan yükünün hafifletilmesi, dışa bağımlılıktan kaynaklanan risklerin azaltılması ve enerjide ulusal stratejilerin belirlenmesi konuları üzerinde durulduğunu ifade etti.

Özkan, “ Simav’daki jeotermal enerji kaynaklarının verimli ve çevreye duyarlı bir şekilde kullanılabilmesi ve ekonomiye olumlu katkıların sağlanabilmesi için hazırladığımız yatırım ve kalkınma projeleri dosyasını, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a teslim ettik. Elektrik ve Elektronik Mühendisi Müsteşar Fatih Dönmez’e de projelerimiz konusunda bilgi verdik. Eynal Kaplıcalarındaki proje uygulama alanlarını yerinde incelemek üzere Bakan Albayrak’ı Simav’a davet ettik” diye konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar kimdir kızı Gülşah ile...
İstanbullu Gelin 44. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti
'Bu hata affedilmez' deyip sert çıktı: Aramızdaki arkadaşlar...
Kandil'den kadın teröristlere kan donduran emir! İntihar edin...
Cuma gecesi duaları surelerin faziletleri dileği olanlar...
Açık Kapı yardım başvurusu sorgulama nasıl yapılır?
Yorumlar 1 yorum