BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  GÜNCEL

Bankalar bugün saat kaça kadar açık-banka güncel çalışma saatleri

Arefe günü bankalar açık olur mu, bugün yani 14 Haziran perşembe günü banka şubeleri saat kaça kadar açık olacak soruları vatandaşlar tarafından merak edildi ve araştırılmaya başladı. İşte bugün bankaların çalışma saatleri haberi

Abone ol

Arefe günü bankalar açık mı, bugün bankalar kaça kadar açık olacak, bankaların çalışma saatleri haberimizde olacak. 2018 Ramazan Bayramı için artık son saatler. Ramazan bayramı boyunca devlet daireleri ve resmi daireler 3.5 gün boyunca tatil olacak.  3.5 olması beklenen bayram tatili tüm kamu çalışanlarını da kapsıyor. Kamu çalışanlarının tatil yapacak olmasıyla birlikte, özel işlerini halledecek olan vatandaşlarda bayramda PTT, noter ve hastanelerin açık olup olmayacağını merak ediyor.

14 Haziran perşembe öğleden sonra başlayan resmi tatil 18 haziran pazartesi sona erecek. Ancak bankalarda tatil biraz daha farklı işleyecek. Bankalar 14 haziran perşembe arefe günü yarım gün hizmet verecek. Öğleden sonra banka şubeleri kapalı olacak. EFT, havale işlemi yapmak isteyenler banka işlemlerini 18 Haziran pazartesi günü yapabilecek. 

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN BAŞLIYOR: Ramazan’ın 1. günü 16 Mayıs 2018’e denk geldi. Ramazan ayının bitişi ise 14 Haziran Perşembe akşamı olacak. 15 Haziran ise Ramazan Bayramının birinci günü. 17 Haziran Ramazan Bayramı’nın son günüdür.

Diyanet İşleri Başkanlığı internet sitesinde yer alan dini günler takvimine göre Ramazan Bayramı, 15 Haziran'da kutlanmaya başlanacak ve üç gün sürecek

14 Haziran Ramazan Bayramı Arifesi
15 Haziran Ramazan Bayramı 1.gün
16 Haziran Ramazan Bayramı 2.gün
17 Haziran Ramazan Bayramı 3.gün

ÖNCEKİ HABERLER
Çorum bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Eşi işe gidince baldızına cehennemi yaşattı...
Sinop bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Samsun bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Amasya bayram namazı vakti kaçta 2018 diyanet saatleri
Bir Zamanlar Çukurova Hünkar öldü mü diziden ayrılıyor mu?
Yorumlar