GÜNCEL

Balık avlarken çılgına dönen kedi

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde donmuş göletten balık avlamaya çalışan kedi izleyenleri güldürdü.İşte o görüntüler...

Çaresiz bir şekilde donmuç göletin altında görünen balıkları avlamaya çalışan kedinin görüntüsü izleyenleri güldürdü. Göeltin altında onlarca balık varken kedinin sadece bir tanesini yakalamaya çalışması da gözlerden kaçmadı. Nerede çekildiği belirtilmeyen ve sosyal medyada yayılan görüntü binlerce kez tıklandı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar