GÜNCEL

Afrin'de YPG'lileri şaşırtan görüntü! 4 savaş uçağı birden...

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin merkezinin dünden itibaren kuşatıldığını duyurdu. Açıklamada, 'Müteakip harekat için kritik öneme sahip bölgeler ele geçirilmiştir' ifadesi kullanıldı. Londra merkezli Suriye İnsan Hakları Gözlemevi de, Afrin'in kuşatıldığını teyit etti.

TSK açıklamasında dikkat çeken bir ayrıntı var. Güvenli bir koridorun sivillerin ayrılması için açık bırakıldığı belirtildi. Afrin'den ayrılmaya çalışan yüzlerce araçlık konvoyun görüntüleri ise, Kuzey Irak merkezli bir televizyon tarafından yayınlandı. YPG'lilerin şaşkın bakışları arasında dört Türk savaş uçağı Afrin semalarında hilal çizdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar