Baldız tacizinde olay ifade: 'Ablamla yattım eniştemle uyandım'

BURSA'yı sallayan baldız tacizinde mahkemede verilen ifadeler ortaya çıktı. Tacize uğrayan baldız 35 yaşındaki eniştesini sabah uyandığında yatağında bulduğunu anlattı. İşte baldız tacizindeki ifade

Baldız tacizinde olay ifade: 'Ablamla yattım eniştemle uyandım' - Sayfa 1

BURSA'da, 16 yaşındaki baldızı B.E.’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan tutuklu sanık Berk D.'nin (35) yargılanmasına başlandı. B.E. mahkemedeki ifadesinde, "Eniştem fabrikada gece vardiyasında görev yapıyordu. Ben de o akşam ablama gittim. Gece ablam ile yattım. Sabah kalktığımda ablam işe gitmiş, fabrikadan gelen eniştem ise yanımda yatıyordu" dedi.

110
Baldız tacizinde olay ifade: 'Ablamla yattım eniştemle uyandım' - Sayfa 2

HER GİDİŞİNDE TACİZE UĞRADI : Merkez Yıldırım ilçesinde babasından boşanan annesi Ayşe Ü. ile yaşayan B.E., gittiği ablasında kaldığı bazı geceler, eniştesinin tacizine uğradı. Mart ayında, ablasının evine gitmek istemeyen B.E., annesinin ısrarı üzerine gerçekleri anlattı.

210
Baldız tacizinde olay ifade: 'Ablamla yattım eniştemle uyandım' - Sayfa 3

TACİZ GİZLİ KAMERAYA YANSIDI : Bunun üzerine B.E.'nin annesi ve ablası, olayın doğru olup olmadığını öğrenmek için eve üç kez gizli kamera yerleştirdi. Bunlardan birinde Berk D, salonda kanepede yatan genç kızın üzerindeki yorganı kaldırırken görüntülendi.

310
Baldız tacizinde olay ifade: 'Ablamla yattım eniştemle uyandım' - Sayfa 4

Aile, Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan Berk D., emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabut etmedi. Mahkemeye çıkarılan Berk D., tutuklanarak cezaevine konuldu.

410