BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
GÜNCEL

Bakan dönüp bir daha bakıyor... Milyonlarca insan onları izliyor, çünkü…

Kanada'da 20 aylık dördüzler interneti kasıp kavuruyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde dört kız kardeş, çizgi film izledikten sonra birbirlerine sarılırken yansıtan video, 56 milyon kez görüntülendi.

Kanada'nın Grande Praire şehrinden 20 aylık dördüzler interneti kasıp kavuruyor. Emily, McKayla, Abigail ve Grace adlı dört kız kardeşi, çizgi film izledikten sonra birbirlerine sarılırken yansıtan video, 56 milyon kez görüntülendi. Anne Bethani Webb'in Facebook'ta açtığı "Webb Quadruplets Updates" sayfasında dördüzlerin birbirinden sempatik görüntüleri yer alıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler