HABER /  GÜNCEL

Bakan Arslan: Dünya Erdoğan'ı durdurmaya çalışıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 'Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, en son Kudüs olayında gördünüz, İslam İşbirliği Teşkilatı dahil bütün teşkilatları toplayabilen, Birleşmiş Milletler’den dünya için önemli kararlar aldırabilen bir lider haline gelince dünya onu durdurmaya çalışıyor' dedi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Kars Sarıkamış'ta önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin büyüdüğünü görünce dış güçlerin ve içerdeki hainlerin harekete geçtiğini söyleyen Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünya üzerinde söz sahibi olmasına dış güçlerin karşı çıktığını ve Erdoğan'ı durdurmaya çalıştığını belirtti.

Kars'ta kendilerini en yüksek oyla destek veren ilçenin Sarıkamış olduğuna işaret eden Arslan, şunları söyledi: "2011'de ben bir söz verdim, dedim ki, 'Sarıkamış en yüksek oyla AK Parti'yi, bizi destekliyorsa bizim için Sarıkamış öncelikli ilçemiz olacak.' Sarıkamış bugün de yarın da böyle olacak. Sarıkamış yaklaşık 20 bin geçerli olan oyunun 12 binin reisine, AK Parti'ye veriyor bunun için Sarıkamış'a müteşekkiriz."  

Sarıkamış ziyaretinden sonra beraberindeki AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ile Selim ilçesine geçen Arslan, AK Parti İlçe Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

‘DIŞ GÜÇLER DE BİZİ İSTEMEYENLER DE İÇİMİZDEKİ HAİNLER DE BOŞ DURMUYOR'

Arslan, burada yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinde kendilerine destek olan ilçe halkına teşekkür etti: 

"Her seçim, neden 'bu seçim çok önemli' diyoruz? Türkiye büyüyor, güçleniyor, 16 yıldır sizlerin sayenizde hep ileriye yürüyor. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sözü, dünyada daha fazla geçerli hale geliyor. Onun sözü daha fazla geçerli hale gelip, o çok daha güçlü hale gelip, dünyadaki mazlumlara ve mağdurlara hamilik yapıp, 'dünya beşten büyüktür' demesi yetmez.

Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, en son Kudüs olayında gördünüz, İslam İşbirliği Teşkilatı dahil bütün teşkilatları toplayabilen, Birleşmiş Milletler'den dünya için önemli kararlar aldırabilen bir lider haline gelince dünya onu durdurmaya çalışıyor. Biz büyüdükçe, güçlendikçe, dış güçler de bizi istemeyenler de içimizdeki hainler de boş durmuyorlar, onların oyunları da büyüyor. İşte onların oyunları büyüdükçe bir sonraki seçim önemli hale geliyor, onun için 24 Haziran seçimleri çok önemliydi."

ÖNCEKİ HABERLER
Tokat Lise taban puanları 2018 -2019 nitelikli okullar LGS yüzdelik dilimleri
Kırıkkale Başsavcısı görevden alındı! Sebebi Çakıcı mı?..
YKS sonuçları kaç gün sonra açıklanır 2018 üniversite sınavı sonuç açıklaması
Bilecik Lise taban puanları 2018 -2019 nitelikli okullar LGS yüzdelik dilimleri
Ordu Lise taban puanları 2018 -2019 nitelikli okullar LGS yüzdelik dilimleri
Jandarma subay alımı başvuruları ne zaman kılavuz yayınladı mı?
Yorumlar 3 yorum