Bahtiyar Ölmez dizisi başlıyor Survivor'dan bakın kim dizide!

ATV'nin Ekim ayında ekrana gelecek komedi aksiyon türündeki yeni dizisi Bahtiyar Ölmez'in kadrosu belli oldu. Dizide başrolü Yetkin Dikinciler canlandıracak. Kadroda aynı zamanda Serkan Kuru, Semih Öztük, Hande Subaşı ve Güven Hokna yer alacak.

ATV'nin yeni dizisi Bahtiyar Ölmez başlıyor. Herkes dizinin fragmanını izleyince heyecanla Bahtiyar Ölmez'in ne zaman başlayacağını merak ediyor. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Bahtiyar Ölmez dizisinde sürpriz bir isim var. Onu Ütopya ve Survivor'dan tanıdığımız isin Semih Öztürk de diziye dahil oldu. Peki Bahtiyar Ölmez yeni bölüm ne zaman başlayacak? ATV'nin yeni dizisi Bahtiyar Ölmez ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Yapımcılığını Nehir Yapım’ın yapacağı ve yönetmen koltuğunda Cem Tabak’ın oturacağı dizinin başrolünde usta oyuncu Yetkin Dikinciler yer alacak.

‘Kertenkele’ adlı dizide rol alan başarılı oyuncu Serkan Kuru ise dizide ‘Sarı Avni’ adlı karakteri canlandıracak.

Çekimleri bayramdan sonra başlayacak aksiyon-komedi türündeki diziye aynı zamanda usta oyuncu Güven Hokna, Hande Subaşı ve Ütopya ve Survivor programlarıyla tanınan Semih Öztürk de dahil oldu.