HABER /  DÜNYA

Baba Oğul, misafirin kafasını kesip kemiklerinden çorba yaptı

Ukrayna'da yaşayan baba oğul, evlerinde ağırladıkları misafirin eski polis olduğunu öğrendi. İşledikleri suçlar nedeniyle polislerle arası iyi olmayan baba oğul, polis olduğunu söyleyen misafirin kafasını kesip öldürdükten sonra vücudundan bazı parçalar koparıp çorba yaptı.

Ukranya'nın Kharkiv şehrinde 41 yaşındaki baba Maksim Kostyukov ve 20 yaşındaki oğlu, eğlenmek için evlerine davet ettikleri adamın eski polis olduğunu öğrenince adamın kafasını kesip öldürdükten sonra vücudundan bazı parçalar koparıp çorba yapıp içtiler.

Polis olduğunu öğrenince kafasını kestiler

Baba, yeni tanışmış olduğu arkadaşı Petrov'u eğlenmek içine evine davet etti. Beraber sarhoş bir şekilde eğlendikleri sırada Petrov,baba oğla eski polis olduğunu söyledi. Daha önce işledikleri suçlardan dolayı polisler ile sıkıntılar yaşayan baba oğul adamı öldürdü.

Oğul Kostyukov, Petrov'a arkadan yaklaşıp kafasını tuttuktan sonra baba, eline aldığı ekmek bıçağı ile Petrov'un önce boğazını kesti daha sonra göğsüne vurduğu bıçak darbeleri ile öldürdü.

Cesetten çorba yapıp içtiler

Baba oğul, polisin kolsuz ve bacaksız cesedini evlerinin yakınında bulunan boş bir araziye attılar. Kollarından ve bacaklardan kestikleri bazı parçalarla ise çorba yapıp içtiler.

Polisim olayla ilgili yaptığı soruşturma sonucu baba oğlun yaşadığı eve baskın yapıldı. Baba oğul gözaltına alınırken evdeki buzdolabından Petrov'un cesedine ait parçalar çıktı. Baba oğul, cesedi kimliği belli olmaması için parçaladıklarını itiraf etti.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Mart 2019 Aslan burcu bunlardan kaçının! Hande Kazanova yorumladı
Sivas'tan kritik Malatya galibiyeti!
AB'den İngiltere'ye Brexit teklifi
Bahçelievler'de 17 yaşındaki genç başından vurulmuş halde bulundu
Kahramanmaraş'ta gözaltına alınan kadının yaşı kadar suç kaydı çıktı
Okul tatilleri 15 tatil ne zaman başlıyor MEB takvimi
Yorumlar