Azize dizisini hamamda tecavüz kurtaramadı! Reytingler çakıldı

Kanal D'nin aylardır beklenen dizisi Azize 1. bölümü ile ekrana geldi. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrolde olduğu dizide tecavüz sahnesi izleyeni irkiltti. İzleyiciler tarafından ucuz reyting olarak yorumlanan dizi reyting listesinde 11. sırada yer aldı

Kolay reyting hedefleyen diziler kervanına Kanal D'nin Azize'si de katıldı. Tanıtımları haftalar önce Kanal D ekranlarında dönmeye başlayan dizi Azize ilk bölümünde tecavüzle izleyici avlamaya çalıştı. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldırım gibi güçlü oyuncu kadrosu olan dizinin hamam sahnesi olay oldu! Sosyal medyada gecenin konusu oldu. 

Oyunculuklar alkış topladı: Hande Erçel'in hayat verdiği Azize karakterinin intikam ve aşk dolu hikayesini konu alan dizi salı akşamına adınız yazdırdı. Oyunculuk performanslarının alkış topladığı dizi senaryosu ile de büyük ilgi gördü. 

Hamamda tecavüz sahnesi: Fakat dizinin sonlarına doğru yaşanan hamamda tecavüz sahnesi izleyiciyi kızdırdı. Azize'nin Mustafa Yıldıran’ın canlandırdığı Balkan karakteri tarafından hamamda tecavüze uğraması seyirciyi ikiye böldü. 

İşte o sahne...

Seyirci ikiye bölündü: Kadına şiddetin giderek arttığı bu günlerde böyle bir sahneyi çok yersiz olduğunu düşünen seyirci sosyal medyada tepkisini dile getirdi.