AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı?

AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı?

LONDRA'nın en lüks alışveriş merkezlerinden birisi olan Harrods'da son 10 yılda toplam 21 milyon dolar harcadığı ortaya çıkan Azerbaycanlı Zamira Haciyeva, mahkemeye bu kadar parayı nereden bulduğunu açıklamazsa malvarlığını kaybedecek.

AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı? - Sayfa 1

Harrods'da son 10 yılda toplam 21 milyon dolar harcayan Zamira Haciyeva İngiltere'de gündemin ilk sırasına oturdu. Çok önemli bir ismin eşi olan Haciyeva, işsiz olmasına rağmen akıllara zarar bir servete sahip çıktı. İşte Zamira Haciyeva'nın eşi ve akıl almaz serveti:

AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı? - Sayfa 2

35 kredi kartıyla lüksün zirvesinde yaşayan Zamira Haciyeva'nın 2 yıl önce yolsuzluktan 15 yıl hüküm giyen Azerbaycan Halk Bankası eski Başkanı Cihangir Haciyev'in eşi olduğu ortaya çıktı. İngiltere yasasının getirdiği yeni kurallarla birlikte yüklü miktarda harcama yapan kişilerin paralarının kaynağını açıklaması gerekiyor. Kaynağı açıklamazsa Haciyeva tüm malını mülkünü kaybedecek.

AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı? - Sayfa 3

GOLF MERKEZLERİ BİLE VAR : Azerbaycanlı 55 yaşındaki Zamira Haciyeva'nın eşinin yolsuzluk paralarını İngiltere'de akladığı düşünülüyor. Çift Londra'nın en pahalı mahallelerinden Knightsbridge'deki 15 milyon dolar değerindeki ev ile Berkshire bölgesinde bir golf merkezi satın almışlar.

AVM'de 21 milyon dolarlık alışveriş yapan kadın bakın kimin karısı çıktı? - Sayfa 4

ÖZEL JETLİ SERVET: Azerbaycan Halk Bankası eski Başkanı Cihangir Haciyev'in eşi sadece bir elmas takıya 150 bin sterlin veren biri... Resmi belgelere göre Haciyeva'nın 42 milyon dolar değerinde Gulfstream G550 model jet de satın almış.