ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu

ATV'nin uzun bir süredir merakla beklenen yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle rüştünü ispatladı. Dizinin yayınlanan ilk bölümüne ise tecavüz sahnesi damga vurdu.

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu - Sayfa 1

ATV ekranlarının büyük bir merakla beklenen yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümüyle dün izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmız ve Hilal Altınbilek’in olduğu dizi, ilk bölümüyle oldukça başarılı bir performans sergiledi. Dizi, Fox TV'nin Bizim Hikaye dizisinden liderlik koltuğunu alamasa da onun hemen ardından 2.lik koltuğunun sahibi oldu.

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu - Sayfa 2

Bir Zamanlar Çukurova, tüm kişiler ve AB grubunda Hazal Kaya ve Burak Deniz'in başrolde olduğu Bizim Hikaye'nin gerisinde kalması bu başarısını gölgelemedi. Öyle ki daha ilk bölümü yayınlanan dizinin, Bizim Hikaye ile arasında çok ciddi reyting farkı yok. Elde edilen bu veriler ışından Bir Zamanlar Çukurova dizisinin izleyici tarafından sahiplenildiğini söyleyebiliriz.

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu - Sayfa 3

Bir Zamanlar Çukurova, tüm kişilerde 6.18 reyting ve 17.03 izlenme payı elde eden dizi, AB grubunda da 5.68 reyting ve 16.78 izlenme payına ulaştı.

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi bomba gibi başladı! Tecavüz sahnesi olay oldu - Sayfa 4

Ancak şunu da belirtmeliyiz ki Atv, bu yapım için oldukça ciddi bir tanıtım desteği verdi. Her gittiğimiz yerde dizinin tanıtım afişlerine rastlamamız içten bile değildi.