Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş?

Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş?

Arda Turan-Berkay kavgasının ardından açıklama yapan Aslıhan Doğan Turan, tekrar sessizliğini bozdu. Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, yaptığı açıklamanın ardından 2. Sayfa programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt'a mesaj gönderdi.

Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş? - Sayfa 1

Arda Turan ve Berkay 2 gün önce Emirgan'da bir mekanda kavga etmişlerdi. Turan, arkadaşlarıyla, Berkay ise eşi Özlem Ada Şahin'le aynı mekandaydı. Kavganın sebebinin futbolcu Arda Turan'ın, Özlem Ada Şahin'e söylediği iddia edilen sözler olduğu söylenmişti. Arda Turan'ın, Berkay'ın eşine: “Ne kadar güzelsin, evli olmasam seni kaçırmazdım” dediği ve daha sonrasında Arda ve Berkay arasında tartışma çıktığı, futbolcunun şarkıcı Berkay'ın burnuna kafa atmasıyla da olayların çığrından çıktığı öğrenilmişti.

Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş? - Sayfa 2

Daha sonra Berkay'ı eşi Özlem Ada Şahin'in açıklamasının ardından Aslıhan Doğan Turan'da sessizliğini bozmuş ve şu açıklamayı yapmıştı: "Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım.

Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş? - Sayfa 3

Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3.şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar..."

Aslıhan Doğan Turan: Özlem'e sorun, kitabı ne zaman çıkıyormuş? - Sayfa 4

Magazin gazetecesi Esin Övet, Özlem Ada Şahin ile konuştuğunu söyleyip, Şahin'in şu sözleri ifade ettiğini söylemişti: "Özlem sabah 06.00'da Aslıhan Doğan'ı arayıp bu yaşanan olayları tek tek anlatıyor. Hem de gözyaşlarıyla. "