Aslı Enver ve Özcan Deniz'e tehdit şoku! İsrail'e gideceklerdi

Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver, tehdit edildikleri gerekçesiyle İsrail gezileri hakkında flaş bir karar aldı.

Avrupa'da milyonlarca izleyiciye ulaşan dizilerin başında gelen İstanbullu Gelin, İsrail'de yoğun bir hayran kitlesine sahip. Bu ilgiye karşılıksız kalamayan dizinin başrol oyuncuları Aslı Enver ve Özcan Deniz, 6 Nisan'da İsrail'de düzenlenecek olan bir organizasyona katılacaklardı. Ancak yaklaşan organizasyon apar topar iptal edildi.

Cuma günleri Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan İstanbullu Gelin'in yıldızları, aldıkları tehditler dolayısıyla İsrail konserlerini iptal etti. Milyon dolarlık anlaşmayı iptal eden Özcan Deniz, kendisi ve ailesinin hayatına yönelik tehditler aldığı için bu kararı aldığı öğrenildi.

Düzenlenecek etkinlikde Özcan Deniz 1 milyon dolar, Aslı Enver ise 350 bin dolar kazanacaktı. 6 Nisan gecesi yapılması beklenen İsrail konserinin biletleri, 720 - 1440 TL arasında satışa sunulmuştu.

Saatler içerisinde biletleri tüketen İsrailli diziseverler, konser tarihine yaklaşılırken alınan bu iptal kararına çok üzüldüklerini belirtti. Özcan Deniz ve Aslı Enver'den ise iptal kararı hakkında henüz bir açıklama gelmedi.