BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

Aslan Ailem 18. bölüm fragmanı

Aslan Ailem dizisi 18. yeni bölümüyle 18 Şubat 2018 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Aslan Ailem'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Aslan Ailem 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aslan Ailem'in yeni bölümünde neler olacak? Aslan Ailem 18 Şubat 2018 Pazar akşamı TRT 1'de...

Vedat, karısı Hatice, annesi Hayriye ve üç tane erkek evladıyla otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Ortanca oğulları Umut, bir kaç yıl önce daha merkezi bir yere taşınmıştır ama sık sık ailesini ziyarete gelir. Kardeşlerin en küçüğü Mutlu dışında hepsi ekmeklerini eline almıştır. Oğullarıyla gurur duyan Vedat, bu çiftlikte sakin ve huzurlu bir yaşam sürmektedir.

Burcu, iş adamı Tayfun Olgun’un fazlaca şımartılmış tek kızıdır. Kredi kartını sihirli değnek sanan Burcu’nun bir insanın hayal edebileceğinden daha lüks bir yaşamı vardır. Derken Tayfun, bir yolsuzluk suçlaması yüzünden yurt dışına kaçar. Böylelikle Burcu’nun yolu Aslan ailesiyle kesişir çünkü soruşturmayı yöneten komiser, evin iki numaralı oğlu Murat Aslan’dır.

Bir akşam Aslan ailesi tüm neşesiyle bahçede otururken Burcu çıkagelir. Çiftliğin boşaltılmasını ister. Vedat ve Hayriye dışında kimse bu kızın ne dediğini anlamamıştır. Zira Vedat’ın, Tayfun ile yıllar önceye dayanan bir sırrı vardır ve bundan ailesinin haberi yoktur.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İğrenç olay: Mahalleli linç etmek istedi, çıplak halde kaçtı!
Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 14. bölüm fragmanı
Siyah İnci 20. final bölümü fragmanı
Survivor 11 Şubat 2018 ödül oyununu kim kazandı?
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Aksaray’da
Uçaklar, obüs ve tanklar terör hedeflerini vuruyor!
Sokak savaş alanına döndü: Çok sayıda yaralı var!
Çukur 16. yeni bölüm özel sahne
Bebek gibi emzik kullanan köpek