BIST 1.524
DOLAR 7,47
EURO 9,01
ALTIN 439,20
MEDYA

Fazilet Hanım ve Kızları 35. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 35. yeni bölümüyle 17 Şubat 2018 Cumartesi akşamı Star'da olacak. Fazilet Hanım ve Kızları'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fazilet Hanım ve Kızları'nın yeni bölümünde neler olacak? Fazilet Hanım ve Kızları 17 Şubat 2018 Cumartesi akşamı Star'da...

Fazilet Hanım, dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir. Bu uğurdaki tek yatırımı ise “Altın bileziğim, güzelliğim’’ dediği küçük kızı Ece’dir...

Sert bir mizaca ve güzelliği yücelten annesine inat, erkeksi tavırlara sahip büyük kızı Hazan ise, babasının ölümünden beri yıldızının barışmadığı annesinin karşısındaki en büyük engeldir.

Fazilet, bir gün ünlü olacağına inandığı Ece’yi hayallerinin peşinden oradan oraya sürüklerken, Fazilet Hanım ve kızlarının yolları bir anda saygın ve çok varlıklı bir aile olan Egemen’lerle kesişir. Fazilet’in hayran olduğu Boğaz’ın incisi yalılardan birinde yaşayan Egemen Ailesi ve sahip oldukları zenginlik, Fazilet’in hayallerinin bile ötesindedir. Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girmesi, sadece Ece’nin değil, uzun zamandır ailenin dengesizliği ve çapkınlığıyla tanınan oğulları Sinan Egemen’e platonik bir aşkla bağlı olan Hazan’ın da hayatını geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülizar 5. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 14. bölüm fragmanı
Yuvamdaki Düşman 4. bölüm fragmanı
Survivor 11 Şubat 2018 ödül oyununu kim kazandı?
Uçaklar, obüs ve tanklar terör hedeflerini vuruyor!
Sokak savaş alanına döndü: Çok sayıda yaralı var!
Çukur 16. yeni bölüm özel sahne
Bebek gibi emzik kullanan köpek
5000 beygirlik süper lüks araba
İlk kez duyan bebeğin duygu karmaşası