BIST 1.217
DOLAR 7,83
EURO 9,29
ALTIN 483,69
HABER /  GÜNCEL

Asım Balcı aslen nereli eşi ve çocukları kimdir?

Türk siyasetinin sevilen isimlerinden biri olan Asım Balcı aslen Çorumludur ve 1971 yılında doğmuştur. Siyaset bilimi ve kamu yönetimi doktorası olan Asım Balcı uzu yıllardır siyaset ile ilgilenmektedir. Evli olan Asım Balcı'nın 3 tane çocuğu vardır.

Abone ol

Uzun yıllardır siyaset ile uğraşan Asım Balcı aslen Çorumludur ve 1971 yılında doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde doktorasını bitiren Asım Balcı evlidir ve 3 tane çocuğu vardır.

ASIM BALCI KİMDİR: Asım Balcı 1971 Çorum doğumludur. 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Doç. Dr. Asım BALCI, Yüksek Lisansını ABD’deki University of Kentucky’de tamamladı. Daha sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde doktorasını bitirdi. Bir süre Muğla Üniversitesinde görev yaptıktan sonra, 2003-2007 yıllarında Sağlık Bakanlığında Bakan Danışmanı olarak görev aldı.

En son Selçuk üniversitesi Öğretim Üyesi olarak görev yapan Doç. Dr. Asım BALCI, 2007-2010 yılları arasında da Türksat A.Ş.'de e-Devlet ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Birçok AB projesinde yer alan ve yürüten Asım Balcı’nın çok sayıda yayınlanmış makale ve kitabı bulunmaktadır.

Halen Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri olarak görev yapan Sayın Balcı iyi düzeyde İngilizce bilmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti adaylarını Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak
Lastikleri seçip çaldı kameraya el salladı
Turgut Altınok aslen nereli eşi Süreyya Altınok ve çocukları kimdir?
Maceracı programını yapan Murat Yeni gözaltına alındı
Türk şirketinden 'Black friday' ordusu Avrupa'da 4 bin kişiyi işe aldı
Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor adresi neresi?
Yorumlar