GÜNCEL

Arkadan yediği yumrukla neye uğradığını şaşırdı

Bir fast food restoranında sırada bekleyen kişiye arkadan gelen başka bir kişi öyle bir vurdu ki, izleyenlerin bile canı acıdı. Amatör kameraya yansıyan o anlar sosyal medyada hızla yayıldı.

Fast food restoranında bir kişi sıra beklediği sırada arkadan gelen başka biri tarafından yumruklu saldırıya uğruyor. İzleyenlerin bile canını acıtan o anlar amatör kameraya saniye saniye yansıdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar