GÜNCEL

Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Evi ve çiftliği inanılmaz

Adnan Oktar operasyonla gözaltına alınırken mal varlığına da el konuldu. Adnan Oktar'ın tüm şirketlerine kayyum atandı. Adnan Oktar'ın mal varlığı arasında boğaza nazır saray yavrusu bir ev, ormanlık arazi ve bakın başka neler var.

Adnan Oktar'ın 'suç örgütü lideri' olarak gözaltına alındığı operasyonla ilgili savcılıktan son dakika bir karar daha çıktı. Savcılık, Adnan Oktar'ın tüm malvarlığına el konulmasına karar verilirken, tüm şirketlerine de kayyum atandı.

Peki Adnan Oktar'ın serveti ne kadar? Mal varlığı listesinde neler var dersiniz. Şantaj çetesi kurmakla suçlanan Adnan Hoca, Cartier saat takıp, Armani, Ferre, Lacoste, Beymen ve Vakko'dan giyiniyor. Cherookee ve Mercedes otomobillere binen Adnan Oktar'ın Kandilli'de 180 derece Boğaz manzaralı 30 dönüm orman arazisine kurulmuş bir saray yavrusu evi var.

Kediciklerin sık sık havuz pozları ile gündeme gelen Kandilli'deki saray yavrusu ev pahalı mobilyalar ve çifte yüzme havuzları ile dikkat çekiyor. Altın varaklı mobilyalarla döşeli olan evde Adnan Oktar'ın oturduğu koltuk bile farklı.

 İnanılmaz bir güvenlik önlemi var : Adnan Oktar'ın gözaltına alındığı bu eve 750 metrelik özel bir yoldan geçiliyor. Yol boyunca uzanan ağaçların ve tellerin üzerinde 50'ye yakın güvenlik kamerası var. Ev bunların dışında bekçi köpekleri ile de korumaya alınmış.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar