BIST 1.543
DOLAR 7,41
EURO 9,01
ALTIN 442,92

Arka Sokaklar'ın Tekin'i sarmaş dolaş yakalandı sevgilisi 10 yaş büyük çıktı!

Kanal D'nin fenomen olan dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin'e hayat veren genç oyuncu Onur Bay İstanbullu Gelin dizisi ile tanınan oyuncu Dilara Aksüyek ile birlikte yakalandı. Çiftin arasında 10 yaş fark var.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar Kanal D'nin cuma akşamlarına damga vuran dizisi. Dizinin ilk bölümünden beri Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin karakterine hayat veren ve dizi başladığında henüz çocuk olan oyuncu Onur Bay, diziyle birlikte büyüdü ve genç bir delikanlı oldu. 

2006 yılında diziye başlayan şimdi 24 yaşında olan başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Cihangir'de bir mekanda sarmaş dolaş yakalandı. Arka Sokaklar'ın Tekin'inin yeni sevgilisi kendisi gibi oyuncu çıktı. 

Birçok dizide rol alan fakat Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi ile yıldızı parlayan 34 yaşındaki Dilara Aksüyek kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi genç oyuncu Onur Bay'ı öpmelere doyamadı. 

Oyuncu Ceyhun Mengiroğlu ile 5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz günlerde noktalayan güzel oyuncu Dilara Aksüyek, önceki akşam gittikleri mekanda yeni sevgilisi Onur Bay ile aşka geldi.