HABER /  GÜNCEL

AÖL ek ders sınavı ne zaman 2018 ek sınav ders seçimi

Açıköğretim lisesinden mezun olmak için binlerce öğrencinin gireceği AÖL ek ders sınavı yani AÖL bütünleme sınavı ne zaman yapılacak. 18 Eylül'de biten başvuruların ardından şimdi gözler AÖL ek ders sınavında. AÖL ek ders sınavı MEB tarafından 6 Ekim'de yapılacak. Ek Sınav Ders Seçimi 13 – 18 Eylül 2018 tarihleri arasında.

AÖL ek ders sınavı ne zaman yapılacak MEB iş takvimi haberimizde. AÖL'de devam eden, dönemi 8 ve üzeri olan Açık Öğretim Lisesi öğrencilerin gireceği AÖL ek ders sınavı 6 Ekim'de yapılacak. 11 Eylül 2018 tarihi itibariyle başlayan başvurular 18 Eylül 2018 tarihinde sonra erdi. 

AÖL EK SINAV DERS SEÇİMİ: Eğitim hayatına AÖL'de devam eden, dönemi 8 ve üzeri olan Açık Öğretim Lisesi öğrencileri için ek sınav düzenlenecek. Ek Sınav Ders Seçimi 13 – 18 Eylül 2018 tarihleri arasında yapılacak.

2018 AÇIKÖĞRETİM LİSESİ (AÖL) EK SINAVI NE ZAMAN: Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre AÖL ek sınavı 06 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek. Mezun olmak için sınava girecek adaylar bu güne göre itinayla sınava çalışabilecek.

EK SINAV YAPILACAK İL MERKEZLERİ

ÖNCEKİ HABERLER
Yolda yürürken otomobilin altında kaldı
Bakan Kurum imar barışıdan ne kadar para geldiğini açıkladı
Üsküdar Çekmeköy metro hattı test sürüşleri başlıyor
CHP'li Muharrem Erkek'ten Rahip Brunson iddiası
KPSS ortaöğretim sınav süresi kaç dakika-kaç soru 2018
Hüseyin Nihal Atsız kimdir bugün ölüm yıldönümü
Yorumlar 4 yorum