DÜNYA

Anne maymunun bebeğiyle oynadığı oyun dikkat çekti

Anne maymunun bebeğiyle oynarken çekilen ilginç görüntüsü sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Tayland'da, bir maymunun bebeğini ayaklarıyla havaya kaldırdığı ve onu salladığı görüldü. Daily Mail'de yer alan haberde, maymunun bebeğiyle oyununun türbülans anındaki bir uçağı andırdığı belirtildi.

Bebek maymunun oyundan keyif aldığı belirtilirken, araştırmacılara göre bu oyunların maymunlardaki iyilik duygusunu artırdığı ifade edildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar