GÜNCEL

Kendini timsah zanneden köpek sosyal medyayı salladı

Galler'de hayvansever bir kişi köpekleriyle beraber kamp yapmaya gitti. Kamp alanında suyan giren köpekler ortaya eğlenceli görüntüler çıkardı.

Galler'de bir hayvansever köpekleriyle beraber ormanda kamp yapmaya gitti. Suya köpeklerini sokan hayvanseverin telefon kamerasına enterasan bir görüntü yansıdı. Galler Wales Woodland'da çekilen görüntüler izleyenlerde tebessüm bıraktırdı.

KENDİNİ KÖPEK ZANNETTİ Wales Woodland'da biriken suya giren köpek kendini timsah zannedip suyun üzerinden hareketsiz bir şekilde uzun bir süre bekledi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar