BIST 9.374
DOLAR 31,04
EURO 33,62
ALTIN 2.032,57
GÜNCEL

Ankara Kızılay metrosunda korku dolu anlar

ANKARA Kızılay metrosunda dikkatsizlik sonucu metro hattına düşen bir kişi ölümden döndü. Adamı trenin altında kalmaktan son anda metroda bekleyen yolcular kurtardı.

ANKARA Kızılay metrosunda dikkatsizlik sonucu metro hattına düşen bir kişi ölümden döndü. Adamı trenin altında kalmaktan son anda orada bulunan yolcular kurtardı. Trenin geldiğini fark eden yolcular, hemen treni durdurarak adamı raylardan çıkardı. O anlar ise metro istasyonunda bulunan bir vatandaş tarafından böyle kaydedildi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle