BIST 1.127
DOLAR 8,26
EURO 9,71
ALTIN 500,17

Alişan ve Buse Varol sosyal medyadan açıkladı! Davayı açıyorlar

Şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, fotoğraflarının sosyal medyada reklam amaçlı kullanılmasına sitem etti. Avukatlarına bu konuda dava açması için talepte bulunduklarını duyurdu.

Evlendikleri günden beri sürekli sosyal medyadan eleştirilere maruz kalan Alişan ve Buse Varol, oğulları Burak da hedef haline gelince soluğu mahkemede aldı. Kendilerinin ve oğulları Burak'ın fotoğraflarını paylaşıp hakkında olumsuz iddialarda bulunan sayfalara tek tek dava açtıklarını, sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Önceki gün Instagram hesabından paylaşım yapan Buse Varol, şu satırlara yer verdi: "Bundan sonra benim kendi sayfamda paylaştığım fotoğraflarımı veya videolarımı benden alıp reklam amaçlı saçma sapan yazılarla paylaşan tüm hesapları avukatım tarafından tek tek dava açılacaktır. 

Bugün benim videomu paylaşıp reklam yapan ve yaptıran sitelere de yarın ilk iş avukatım dava açıyor. Üstelik başlıklarda utanmadan evliliğimle ilgili aptalca başlıklar yapıyorsunuz veya yaptırıyorsunuz. Hepsini mahkemede açıklarsın." 

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, katıldığı bir canlı yayın programında Alişan hakkındaki bombayı patlatarak şunları söylemişti: