Alina Boz yaza fit girmek için ter döküyor

Paramparça dizisiyle popüler olan genç oyuncu Alina Boz yaza bomba gibi girmekte kararlı. Spor hocasıyla birlikte antrenman yapan Boz çekildiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Boz fotoğrafının altına “Hocam bir fotoğraf çekilebilir miyiz” notunu düştü.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil sezonuna daha fit bir şekilde girmek için spor salonlarına akın başladı. Yaza sıkı hazırlanan isimlerden biri de genç oyuncu Alina Boz oldu. 'Paramparça dizisinde canlandırdığı Hazal karakteriyle tanıdığımız güzel oyuncu spor salonunda antrenman yaparken çektiği bir dizi fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Alina Boz paylaştığı fotoğrafa “Hocam bir fotoğraf çekilebilir miyiz” notunu düştü.

ALİNA BOZ KİMDİR?: Alina Boz, 14 Haziran 1998 yılında Moskova’da doğdu. İlk olarak Cesur Hemşire dizisinde Canan olarak rol alan Alina Boz, Paramparça dizisinin Hazal'ı olarak parladı. Soyadından dolayı Murat Boz ile akrabalığı olduğu yazılan Alina Boz, Murat Boz ile 2010 yılında Heygırl dergisinin kapak yüzü oldu.

Star TV'de yayınlanan ve popüler dizilerden biri haline gelen Paramparça'da Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan gibi isimlerle beraber rol aldı. 2017 yapımı Sevda’nın Bahçesinde Defne karakterine hayat verdi.