Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım

Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım

İşadamı Ali Ağaoğlu ile Duygu Su Gülpınar'ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Duygu Su Gülpınar, dün sosyal medya hesabında bu fotoğrafı paylaştı ve altına şu notu düştü: "Kaç gün, kaç dün geçti saymadım. İyikimsin ... ve aşkımsınnnnnn"

Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım - Sayfa 1

İşadamı Ali Ağaoğlu ile kendisinden 39 yaş küçük balerin sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın aşkı dolu dizgin devam ediyor. Duygu Su Gülpınar, dün sosyal medya hesabında bu fotoğrafı paylaştı ve altına şu notu düştü: "Kaç gün, kaç dün geçti saymadım. İyikimsin ... ve aşkımsınnnnnn"

Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım - Sayfa 2

Ali Ağaoğlu 24 yaşındaki sevgilisini her fırsatta hediyelere boğuyor. Ağaoğlu son olarak Gülpınar'a 2 milyon TL değerinde yüzük hediye etmişti...

Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım - Sayfa 3

Duygu Su, ortasında 10 karatlık, yanlarında 7 karatlık pırlanta bulunan yüzüğün fotoğrafını Instagram'da takipçileri ile paylaşmıştı.

Ali Ağaoğlu'nun 39 yaş küçük sevgilisinden aşk dolu paylaşım - Sayfa 4

Ali Ağaoğlu'nun en küçük oğlu Ali Ege ile annesi Petek Ertüre, Ataşehir'deki bir sitenin 51. katında yer alan 550 metrekarelik penthouse'dan müstakil bahçeli bir villaya taşındı.Ağaoğlu, dillere destan penthouse'u Duygu Su Gülpınar'a tahsis etti.