Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...'

Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...'

Aleyna Tilki'nin sosyal medya fenomeni Mustafa Mert Koç ile Los Angeles sokaklarında fotoğrafları ortaya çıkmış ve ikilinin aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...' - Sayfa 1

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri kuşkusuz Aleyna Tilki.... Gerek yaptığı şarkılar, gerek yaptığı açıklamalar ve aklınıza ne gelirse her hareketi en ince ayrıntısına kadar magazin gündemine her daim damga vuruyor. Aleyna Tilki'nin aşk hayatı ise tam bir muammaydı aslında. Ortaya atılan tek bir iddia vardı o da Aleyna Tilki'nin 'Cevapsız Çınlama' şarkısında beraber çalıştığı ve iş yaşamında her daim birlikte çalıştığı Emrah Karaduman ile aşk yaşadığıydı.

Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...' - Sayfa 2

Hem Aleyna Tilki hem Emrah Karaduman bu iddiaları defalarca reddetse de dedikoduların ardı arkası bir türlü kesilmedi. Bu ikilin her zaman bir çift olduğu inancı sürdü gitti. Ancak uzun süredir Los Angeles'ta olan Aleyna Tilki'nin Mustafa Mert Koç ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İddianın nedeni ise bu fotoğraf olmuştu.

Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...' - Sayfa 3

BİRLİKTE LOS ANGELES SOKALARINDA; Mustafa Mert Koç ve Aleyna Tilki'nin Los Angeles sokaklarında çekilmiş bu fotoğrafları en çok konuşulanlar arasında girdi. Aleyna Tilki, Los Angeles'ta bir yakışıklıyla dondurma yerken Türk hayranı tarafından fotoğraflandı. Genç şarkıcının birlikte görüntülendiği yakışıklı genç ise sosyal medya fenomeni Mustafa Mert Koç çıktı.

Aleyna Tilki Mustafa Mert Koç'tan ilk aşk açıklaması 'Bizi hep...' - Sayfa 4

Herkes şunu merak ediyordu, Aleyna Tilki ve Mustafa Mert Koç sevgili miydi yoksa gurbet ellerde birlikte sokaklarda gezen iki arkadaş mıydı? İddiara ilk açıklama her iki taraftan geldi.