Alessandra Ambrosio sınırları zorladı! Çırılçıplak zeytin topladı

Alessandra Ambrosio, son katıldığı çekimden yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. İşi gereği dünyanın pek çok yerinde çekimler gerçekleştiren Alessandra Ambrosio’nun yolu bu kez İspanya’ya düştü. 37 yaşındaki model, fotoğraf çekimi için gittiği İbiza’da cesaretini konuşturdu.

Rusya'da düzenlenen 218 Dünya Kupası'nda ülkesinin formasını giyip Brezilya'ya tribünden destek verdiği fotoğraflarla futbolseverleri kendisine hayran bırakan dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio, son katıldığı çekimden yaptığı cesur paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. İşi gereği dünyanın pek çok yerinde çekimler gerçekleştiren Alessandra Ambrosio’nun yolu bu kez İspanya’ya düştü. 37 yaşındaki model, fotoğraf çekimi için gittiği İbiza’da cesaretini konuşturdu.

‘Zeytin Toplama’ notunu düştüğü karede çırılçıplak olan iki çocuk annesi Ambrosio, elinde tuttuğu hasır sepetle vücudunu örttü. Ünlü modelin cesur Instagram paylaşımı 200 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı. İspanya'nın Ibiza Adası'nda gerçekleşen çekimlerde oldukça keyifli görünen Brezilyalı modelin kusursuz fiziği büyük beğeni topladı.

İşte Alessandra Ambrosio'nun yürek hoplatan çekimlerinden kareler...