Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü...

Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü...

22 yaşına giren Katie Stubblefield, dünyada tam yüz nakli yapılan 40 kişiden en genç olanı. 18 yaşındayken erkek arkadaşı tarafından terk edildiği için kendini öldürmeye kalktı. Ancak bu bir umutsuzluk hikayesi değil, hayata yeniden tutunmanın ilham verici hikayesi…

Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü... - Sayfa 1

Mississippi’de yaşayan Katie Stubblefield, erkek arkadaşı onu terk ettiği için kendini öldürmeye çalıştı. Bu olay gerçekleştiğinde takvim yaprakları 25 Mart 2014’ü gösteriyordu. Henüz 18 yaşında bir genç kızın hayatı, anlık bir üzüntüyle bir anda kararıverdi. Çünkü kendini vurmak isterken yüzünü kaybetmişti. Üstelik olaydan sonra bunu neden yaptığını hatırlamıyordu bile.

Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü... - Sayfa 2

Onu yüz nakli olmak zorunda bırakan durumsa sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrendikten sonra av tüfeğiyle intihar etmesi. 17 yaşındayken intihar eden Katie, yüzüne ateş ederek intihar etmeye çalıştı. Zorlu ameliyatlar sonrası hayata döndürülmesi başarılsa da onu eski görünüşüne kavuşturmak imkansızdı.

Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü... - Sayfa 3

Tam yüz nakli sonrası tüm görünüşü değişen Katie'nin yaşadıkları herkesin yüreğini sızlattı. İşte Katie'nin geçirdiği ameliyatların öncesi ve sonrasında yaşadıkları.

Aldatıldı intihar etmeye çalıştı! Genç kızın ilham verici öyküsü... - Sayfa 4

HİKAYESİ YÜREK YAKTI! Missisipi’de bir Hristiyan Kilise okulunda öğretmen olan anne-babası ile birlikte onların görev yaptığı okulda öğrenci olan Katie 16 yaşında sınıf arkadaşı Oliver’e aşık oldu. Daha doğrusu Oliver uzun süre Katie’nin peşinde dolaştı, ilan-ı aşk etti ve sonunda Katie’yi onu sevdiğine ikna etti