BIST 1.325
DOLAR 7,83
EURO 9,46
ALTIN 455,77
MEDYA

AK Partili vekilden bomba Gökçek açıklaması! İstifa tarihi verdi...

İstifası istenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili bomba iddia! AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz canlı yayında 'Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını vereceğini biliyorum' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, istifa edeceğini açıkladı.
Habertürk'te katıldığı bir programda önemli açıklamalarda bulunan Deligöz, "Melih Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını vereceğini biliyorum."dedi.

Melih Gökçek'in AK Partili olduğunu dile getiren Orhan Deligöz, "AK Parti'nin rakipleriyle özellikle de CHP ile en iyi mücadele eden AK Partili belediye başkanıydı. Ancak Cumhurbaşkanımızın öngördüğü metal yorgunluğu kabul etmeliyiz. Bu bir bayrak yarışıdır" şeklinde konuştu.

GÖKÇEK'İN KANALININ SUNUCUSU NE DEMİŞTİ?

Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV ekranlarında program yapan Tahir Sarıkaya, Melih Gökçek'in istifasını vereceğini açıklamıştı. Sarıkaya, "Dün kendisiyle telefonda konuştum, hepsine gülüp geçiyor. Önümüzdeki günlerde Melih Gökçek de tabii istifasını verecek sevgili seyirciler, direndiği yok" dedi.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum