BIST 1.144
DOLAR 8,09
EURO 9,56
ALTIN 495,05
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

AK Parti Zeytinburnu adayı Ömer Arısoy Adnan Kahveci'nin yolunda

 AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Ömer Arısoy, renkli ve güleryüzlü bir isim. Uzun yıllar Zeytinburnu Belediyesi'nde görev yaptı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı iken aday gösterilerek yuvasına dönüş yaptı. Hadi Özışık'a konuk olan Arısoy, hedeflerini anlattı.

Abone ol

İnternethaber Yayın Grubu Başkanı Hadi Özışık, AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan adayı Ömer Arısoy'u ağırladı. 

Seçilmesi halinde 25 başlıkta hazırladıkları projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Arısoy, "Ben devletin en üst düzeyine taşıyan ilçeme hizmet etmek üzere yuvama geri döndüm" dedi.

AK PARTİ OYU 50 BANDINDA
Kendisini var eden ilçeye hizmet etmekte tereddüt etmediğini belirten Arısoy, Özışık'ın "AK Parti'nin oy oranı nedir?" sorusuna "50 bandında" diye yanıt verdi. 

ANKARA'NIN İMKANLARI OLMADAN ÇÖZÜLEMEZ
26 yıllık Ankara deneyiminin kendisine çok şey kattığını söyleyen Arısoy, kronik kentsel dönüşüm ve otopark sorununu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birlikte çözeceklerini hatırlatan Arısoy, Ankara'nın imkanları olmadan sorunların halledilemeyeceğine dikkat çekti.

ADNAN KAHVECİ MODELİ
Özışık'ın "Aldığım bilgiye göre Zeytinburnu'da Adnan Kahveci modeli siyaset yapıyormuşsunuz. Hafta sonu resmi olmadan yanınıza Osman'ı alıp 'hadi filanca yere gidelim' diye tak kapıyı çalıyor muşsunuz." sözlerine üzerine Arısoy, şu yanıtı verdi: "Gerçekten tek başına ve doğrudan temas etmeyi çok seviyorum. 7 gün 24 saat iletişim halindeyiz. İnsanın derdini dinlemeye talibiz. Cep telefon numaramı yazdım herkese dağıtıyorum. Herkesle konuşacağım." 

ÖNCEKİ HABERLER
Rize'de elektrik sobası devrildi! Apartman dairesi alev alev yandı
Xiaomi Mi 9 sonunda tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı
KPSS 2019 sınav tarihleri KPSS Alan Bilgisi sınavı ne zaman?
ePTTAVM tanzim satış fiyatı sorgulama nasıl alınır?
Kayseri'de ele geçirildi değeri 5 milyon lira
1. ara tatil ne zaman 2002 kaç gün tatil olacak?
Yorumlar