BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  2018 GENEL SEÇİMLERİ

AK Parti Erzurum milletvekili adayları kimler 2018 listesi

ERZURUM 27. dönem AK Parti milletvekili aday listeleri YSK'ya 21 Mayıs'ta saat 17.00'da teslim edildikten sonra kamuoyuna açıklandı. Erzurum milletvekili listesine son şekli temayül yoklaması sonrasında Erdoğan tarafından verildi.

Abone ol

ERZURUM AK Parti milletvekili aday listelerinde kimlerin isimlerinin yer aldığı büyük bir merak konusu. Erzurum milletvekili listesi 21 Mayıs pazartesi günü saat 17.00'da YSK'ya teslim edildi.. AK Parti milletvekili adaylarını bu tarihten sonra kamuoyuyla paylaştı.

AK Parti 24 Haziran 2018 seçimleri için milletvekili aday listelerini belirleyip saat 16.30'da YSK'ya teslim etti. AKP Milletvekili adayları arasında 126 ismin kadın olduğu öğrenildi. AK parti toplam milletvekili aday sayısı 466 adayın evli olduğu öğrenilirken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım sabahın erken saatlerinde partinin genel merkezine gelerek milletvekili adayı listelerine son şeklini verdi. AK Parti'nin milletvekili aday listesi hazırlandı ve liste YSK'ya teslim edildi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM LİSTESİ-TIKLA

ÖNCEKİ HABERLER
Milli Piyango 19 Mayıs çekilişi sonuçları
Aydınlar'dan çıplak arama için suç duyurusu
Baklava krizi büyümeye devam ediyor
Nihat Hatipoğlu'na sordu: Bayanlardan hoşlanıyorum
Maaş için bu eziyeti çektirdiler
DGS ek tercih ne zaman 2020 ÖSYM boş kontenjan listesi
Yorumlar