Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay

Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay

İSTANBUL merkezli operasyonda tutuklanan Adnan Oktar'ın, cezaevinden Kur'an-ı Kerim'li pozu ortaya çıktı. Adnan Oktar'ın beyazlayan saçlarını yeniden siyah rengine boyatması dikkatlerden kaçmadı.

Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay - Sayfa 1

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yaklaşık 8 ay önce yapılan operasyon kapsamında önce Oktar’ın da aralarında bulunduğu 168 kişi, 2. dalgada ise 7 kişi tutuklanmıştı.

Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay - Sayfa 2

Saçları beyazlamıştı: Edirne'de F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tek kişilik hücrede kalan Adnan Oktar'ın aylar sonra ilk kez görüntüsü ortaya çıkmıştı. Adnan Oktar'ın kilo verdiği ve saçlarının iyice beyazladığı dikkatlerden kaçmamıştı.

Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay - Sayfa 3

3 ay önceki hali: İki farklı fotoğrafı sızan Adnan Oktar'ın saçlarını ve sakallarını kısalttığı gözlerden kaçmazken verdiği kilolarla 3 ay önceki hali 'çöktü' yorumlarına neden olmuştu. Yaklaşık 8 aydır cezaevinde tutuklu bulunan Oktar'ın yüzündeki tebessüm dolu ifade dikkat çekmişti.

Adnan Oktar'ın son görüntüsü ortaya çıktı! Kur'an-ı Kerim'li pozu olay - Sayfa 4

Kur'an-ı Kerim'li pozu olay: Adnan Oktar, bu kez farklı görüntüsüyle çok konuşulacak gibi. Çünkü Adnan Oktar'ın bundan 3 ay önceki halinden eser kalmamış. Cezaevinde Kur'an-ı Kerim okuyarak vakit geçiren Adnan Oktar'ın çektirdiği fotoğrafta yüzündeki ifade dikkat çekti.