Adnan Oktar'ın kedicikleri nereden mezunlar! Çok şaşıracaksınız

Adnan Oktar'ın kedicikleri yüksek eğitimli çıktı. Tulaş Kumaşçı'dan Gülşah Güçyetmez'e kadar hemen hepsi hali vakti yerinde olan ailelerden geliyorlar. Bakın kedicikler nereleri bitirmişler:

Adnan Oktar'a yönelik operasyon gündemin ilk sırasına otururken kediciklerle ilgili şaşırtıcı detaylar ortaya çıkıyor. Hemen hepsi ekonomik durumu iyi ailelerden geliyorlar. Dahası hepsi çok iyi okullarda çok iyi eğitim almış kişiler. Peki nasıl oluyorda Adnan Oktar gibi birinin kucağına düştüler? İşte Adnan Oktar'ın eğitimli kedicikleri:

TUZAĞA NASIL DÜŞÜYORLAR? Adnan Oktar'ın yanından firar eden Ceylan Özgül, kediciklerin nasıl kandırıldığını nasıl tuzağa düşürüldüğünü bu sözlerle anlattı; ''24 yaşındaydım. 35 yaşındayken de ayrıldım. Tam bir yıl oldu. İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisiydim. Bir erkek arkadaşım beni Adnan Oktar’la tanıştırdı. O yaşlarda idealist bir genç kızdım. Dini öğrenmek istiyordum. Adnan Oktar, ‘Harun Yahya’ ismiyle kitaplar çıkarıyordu, faaliyetler yapıyordu. “İslam ahlakını dünyaya tanıtacağız, Darwinizm ile mücadele edeceğiz” diyordu. Kandırıldım. Kandım.''

TÜLAY KUMAŞÇI : Tülay Kumaşçı, İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü'nden mezun.

GÜLŞAH GÜÇYETMEZ : Adnan Oktar'ın kediciklerinden Gülşah Güçyetmez, en popüler isimlerin arasında yer alıyor.