BIST 1.321
DOLAR 8,01
EURO 9,51
ALTIN 465,02
GÜNCEL

Adnan Oktar’ın Çengelköy’deki villasına ait yeni görüntüler!

Adnan Oktar ve grubuna yönelik gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında Çengelköy’deki A9 TV’ninde bulunduğu villaya yapılan baskının yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde evde bulunan hac kolyesi ve dövizlerin olduğu dikkat çekti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Adnan Oktar ile beraber 235 şüpheliye gerçekleştirilen operasyonun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Adnan Oktar’ın program yaptığı A9 TV’nin de içinde bulunduğu Çengelköy’deki villaya yapılan baskın kameralara yansıdı.

Kameralara yansıyan görüntülerde lüks villanın içerisinde çok sayıda silah, şarjör, mermi ve içki şişelerinin bulunduğu görülüyor. A9 TV’nin stüdyosunun da içinde bulunduğu villada yapılan aramalarda Kur’an-ı Kerim’in Türkçe meali, haç kolyesi ve içi para dolu zarfların yer aldığı görülüyor. Evde bulunan para kasasının içinde yüksek miktarda döviz bulunurken duvarlarda bulunan yağlı boya tablolar ve süs eşyaları dikkat çekiyor. Çengelköy’deki villanın her yerinde bulunan güvenlik kameralarının izlendiği ekran kameralara yansıyor.

Sitene Ekle
Yorumlar