BIST 1.127
DOLAR 6,97
EURO 8,22
ALTIN 442,61
GÜNCEL

Dolmabahçe'de yol çöktü! Beşiktaş stadının hemen önü...

Vodafone Park ile Dolmabahçe sarayı arasında kalan yolda çökme meydana geldi. Yol trafiğe kapatılırken inceleme yapılıyor....

İstanbul'da Vodafone Park ile Dolmabahçe Sarayı arasında kalan yolda çökme meydana geldi. Yol trafiğe kapatılırken inceleme yapılıyor. Beşiktaş Dolmabahçe'de henüz bilinmeyen bir nedenle yol çöktü. Vodafone Park ile Dolmabahçe Sarayı arasında kalan yolda meydana gelen göçüğün çevresine polisler güvenlik şeridi çekti. Yol tek yönlü olarak trafiğe kapatılırken, çevrede inceleme yapılıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum