BIST 8.026
DOLAR 28,91
EURO 31,36
ALTIN 1.902,60
MEDYA

Adada gergin anlar! Nihat Doğan kazanınca rakibinin üzerine yürüdü

Survivor 2018'de ödül oyununu kazanan Nihat Doğan rakibi Anıl Berk'in üzerine yürüdü. Bir sonraki yarışta yine Anıl'ın karşısına çıkmak İsteyen Nihat, 'Bir daha beni seç, efsane geri döndü' diye bağırdı.

Survivor 2018 ödül oyununu kazanan Nihat Doğan, rakibi Anıl Berk'yi olan mücadelesini kazanınca sinirli bir şekilde yarışmacının üzerine yürüdü.

Survivor 2018'de gerilimin arttığı günlerde Nihat Doğan skandala imza attı. Ödül oyununda Anıl Berk'i yenen Nihat Doğan, bir sonraki turda tekrar rakibi ile karşılaşmak için tahrik edici hareketlerde bulundu. Nihat Doğan , Anıl Berk'in üzerine yürüyerek, "Bir daha al beni, bir daha seç beni, efsane geri döndü" diye bağırdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle